Koolituskeskuse müügitingimused

Koolituskeskuse https://kiirkoolitus.ee (edaspidi Koolituskeskus) omanik on Softekon OÜ (registrikood 12111839), asukohaga Sireli 12, Tallinn.

Müügilepingu kehtivus, toote- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Koolituskeskusest koolituste ostmisel.

Koolituskeskuses müüdavate koolituste hinnad on märgitud iga koolituse juurde.

Teave koolituse kohta on esitatud Koolituskeskuses vahetult koolituse juures.

Tellimuse vormistamine

Koolituse tellimiseks tuleb lisada soovitud koolitus ostukorvi ja tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad.

Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või pangakaardiga. Arveldamine toimub eurodes.

Internetipõhise koolituse ostmisel saadetakse peale koolituse eest tasumist ligipääsu paroolid ning link koolitusele e-posti teel. Nende andmetega pääseb klient ostetud koolitustele ligi igal ajal.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Koolituskeskuse arvelduskontole. Kui tellimust ei ole võimalik täita, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Makseviisid

Maksta saab Eesti pangalinke kasutades ja pangalinke pakub Maksekeskus AS.

Tellitud koolituse kasutamine

Pärast makse sooritamist toimub kohene autentimine ning klient suunatakse koolituse lehele ning tagatakse materjalile ligipääs. Juhul, kui mingil põhjusel automaatset autentimist ei toimu tulek sellest teada anda info@kiirkoolitus.ee ning klienditeenindus kontrollib tekkinud olukorda. Kui maksega on kõik korras, siis kliendile võimaldatakse koolitusele ligipääs klienditeeninduse poolt.

Tunnistus koolituse läbimisel

Koolituse läbimisel väljastatakse koolitusel osalejale tunnistus pärast hindelise testi positiivset sooritamist. Testi positiivseks sooritamiseks vajalik tulemus on ära märgitud iga kursuse juures eraldi. Tunnistus salvestatakse automaatselt kliendi kasutajakontole pärast testi positiivset sooritamist. Kui kliendil tekib probleeme tunnistuse leidmisega/kättesaamisega, siis alati võib abi saamiseks pöörduda klienditeeninduse poole aadressil info@kiirkoolitus.ee.

Taganemisõigus

14-päevane tagastamisõigus kehtib juhul, kui koolitusel osaleja ei ole õppekeskkonda sisse loginud ja/või õppematerjale kasutanud.

Kui koolitusmaterjalid on koolitusel osaleja poolt juba avatud, siis vastavalt VÕS § 53 lg 4 ei ole võimalik toodet tagastada ning taganemisõigus ei kehti.

Toote tagastamiseks tuleb esitada toote ostmisest taganemise avaldus ning saata see e-posti aadressile info@kiirkoolitus.ee hiljemalt 14 päeva jooksul toote kättesaamisest.

Koolituskeskus tagastab kliendi pangakontole mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

Pretensiooni esitamise õigus

Koolituskeskus vastutab ostjale müüdud toote lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates toote üleandmisest ostjale.

Koolituskeskus ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast toote üleandmist ostjale. Kui Koolituskeskusest ostetud tootel on puudused, mille eest Koolituskeskus vastutab, parandab või asendab Koolituskeskus puudusega toote. Kui toodet ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Koolituskeskus ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Koolituskeskus vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Koolituskeskus kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, isikukood, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks, arve edastamiseks ja tunnistuse vormistamiseks.

Softekon OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Softekon OÜ ettevõte edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Koolituskeskus võib saata ostjale uudiskirju ning pakkumisi ja ostjal on igal ajal võimalik loobuda nendest, andes sellest teada e-kirja teel info@kiirkoolitus.ee või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Koolituskeskuse osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@kiirkoolitus.ee.

Kui ostja ja Koolituskeskus ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelvalve Ameti poole.

Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelvalve Ameti pädevuses on lahendada ostja ja Koolituskeskuse vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.