Koolituskeskuse müügitingimused

Koolituskeskuse https://kiirkoolitus.ee (edaspidi Koolituskeskus) omanik on Kiirkoolitus OÜ (registrikood 11954671), asukohaga Sireli 12, Tallinn.

Müügilepingu kehtivus, toote- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Koolituskeskusest toodete ostmisel.

Koolituskeskuses müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde.

Teave toote kohta on esitatud Koolituskeskuses vahetult toote juures ning koolituste puhul on viidatud ka õppekavadele.

Koolituskeskus töötab järjepidevalt selle nimel, et koolitused oleksid kvaliteetsed, mistõttu koolitusmaterjale uuendatakse pidevalt vastavalt uute teadmiste tekkimisele ja/või seadusandluse muutumisele. Õppijatelt küsitakse koolituskvaliteedi parandamise eesmärgil regulaarselt tagasisidet. Koolitusmaterjalid ja õppekavad vaadatakse üle ja vajadusel täiendatakse regulaarselt kuid mitte harvem kui 1 kord aastas.

Koolitusele registreerumine ja tellimuse vormistamine

Koolitusele registreerumiseks ehk toote tellimiseks tuleb Koolituskeskuse e-poes lisada soovitud toode ostukorvi ja tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad.

Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või ülekandega Koolituskeskuse arvelduskontole. Arveldamine toimub eurodes.

Internetipõhise koolituse ostmisel saadetakse peale arve tasumist ligipääsu paroolid ning link koolitusele e-posti teel koolituse alguspäeval. Nende andmetega pääseb klient ostetud koolitustele ligi igal ajal alates koolituse alguskuupäevast..

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Koolituskeskuse arvelduskontole. Kui tellimust ei ole võimalik täita, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Makseviisid

Maksta saab Eesti pangalinke kasutades ja pangalinke pakub Montonio Finance UAB. Lisavõimalusena saab maksta ülekandega Koolituskeskuse arvelduskontole.

Tellitud koolituse kasutamine

Kliendil ehk õppijal on peale ligipääsu paroolide saamist õigus koolituskeskkonda sisse logida ning materjale õppeesmärkidel kasutada. Täpsemad õpijuhised on ära toodud õppekeskkonnas iga konkreetse koolituse juures. See info on vajalik ja nähtav ainult õppijatele.

Materjalide kopeerimine, levitamine ja ilma loata kasutamine ei ole lubatud.

Tunnistus koolituse läbimisel

Koolituse läbimisel väljastatakse koolitusel osalejale tunnistus pärast õppekavas märgitud tulemuste saavutamist. Tunnistus väljastatakse elektrooniliselt ning saadetakse kliendi tellimuses märgitud e-posti aadressile.

Taganemisõigus

14-päevane tagastamisõigus kehtib juhul, kui koolitusel osaleja ei ole õppekeskkonda sisse loginud ja/või õppematerjale kasutanud.

Kui koolitusmaterjalid on koolitusel osaleja poolt juba avatud, siis vastavalt VÕS § 53 lg 4 ei ole võimalik toodet tagastada ning taganemisõigus ei kehti.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus ning saata see e-posti aadressile info@kiirkoolitus.ee hiljemalt 14 päeva jooksul koolituse tellimisest.

Koolituskeskus tagastab kliendi pangakontole mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

Pretensiooni esitamise õigus

Koolituskeskus vastutab ostjale müüdud toote lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel alates kauba üleandmisest ostjale.

Kui Koolituskeskusest ostetud tootel on puudused, mille eest Koolituskeskus vastutab, parandab või asendab Koolituskeskus puudusega toote.

Koolituskeskus vastab kliendi esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Koolituskeskus kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning arve edastamiseks.

Kiirkoolitus OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Kiirkoolitus OÜ ettevõte edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio Finance UAB-le.

Koolituskeskus saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ja ostjal on igal ajal võimalik loobuda nendest, andes sellest teada e-kirja teel info@kiirkoolitus.ee või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Koolituskeskuse osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@kiirkoolitus.ee.

Kui ostja ja Koolituskeskus ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelvalve Ameti poole.

Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelvalve Ameti pädevuses on lahendada ostja ja Koolituskeskuse vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

Scroll to Top